Otázky a odpovede, alebo čo Vás zaujíma

Všimla som si, že niektorí fotografi odovzdávajú nafotené zábery len v digitálnej podobe, teda na DVD. Ja by som mala záujem aj o klasické, tlačené fotografie. Je treba si priplatiť a je to vôbec možné?

Aj keď žijeme v digitálnej dobe, fotografie dostanete aj v tlačenej forme na profesionálnom fotopapieri. Samozrejmosťou sú všetky fotografie aj na DVD.

Má podľa Vás v dnešnej dobe zmysel dávať fotografie okrem DVD ešte aj do klasického svadobného albumu?

Možno sa to bude zdať niekomu zvláštne, ale nič nenahradí ten pocit, keď si po dlhšom čase otvoríte svadobný album a s úsmevom a možno so slzami v očiach budete listovať v krásnych fotografiách a spomínať na najkrajší deň v živote. Takisto výhodu klasického albumu oceníte, ak fotografie chcete ukázať napríklad starým rodičom, ktorých pred počítač nedostanete.

Mám kamarátku v Austrálii a rada by som jej ukázala svadobné fotografie. Posielať však mailom tak veľa fotografií sa mi zdá nevhodné a vlastnú www stránku bohužiaľ nemám. Vedeli by ste mi aj s týmto pomôcť? 

Samozrejme! Na našich stránkach Vám pár dní po svadbe vytvoríme svadobný fotoalbum, kde umiestnim tie najlepšie svadobné fotografie. Webalbum bude prístupný len osobám, ktorým poskytnete Váš osobný link do Vášho webalbumu.

Veľmi sa mi páči Vaša ponuka. Ako mám postupovať, ak mám záujem o nafotenie svadby?

V prvom rade ďakujeme za Váš záujem. Ak ste si už vybrali konkrétny svadobný balík , prosím kontaktujte ma najlepšie mailom alebo telefonicky. Ak ešte nie ste rozhodnutí, čo by bolo pre Vás najvýhodnejšie, rovnako ma kontaktuje na mailovej adrese alebo využite kontaktný formulár a rád Vám poradím. Ak sa dohodneme, bude nasledovať osobné predsvadobné stretnutie, kde si dohodneme všetky podrobnosti.

Ak ste sa rozhodli, že mi zveríte fotografovanie Vášho svadobného dňa, som veľmi rád a spravím všetko preto, aby ste boli spokojní. Veľmi dobre si uvedomujem, čo pre Vás tento deň znamená a verím, že Vás nesklamem.