Chceš sa presadiť vo svete modelingu?

Každá úspešná modelka Ti povie, že základom sú profesionálne fotografie.

Môžeš byť tou najkrajšou na svete, ale bez profesionálnej prezentácie je ťažké preraziť vo svete modelingu!

Nafotím Vám kolekciu profesionálnych fotografii, s ktorými sa môžete prezentovať v každej modelingovej agentúre. Neplatíš žiadne ďalšie poplatky, zaplatíš len za fotografovanie!

Fotografovanie prebieha vo vlastných foto priestoroch (alebo podľa dohody v zaujímavých exteriéroch) vo veľmi uvoľnenej atmosfére. Dovoz do ateliéru ako aj odvoz viem zabezpečiť po vzájomnom dohovore. Ateliér sa nachádza v luxusných priestoroch, vybavený je kúpeľnou a priestormi na prezliekanie. Fotografujem profesionálnou technikou Nikon a používam osvetlenie Elinchrom.

Priebeh fotografovania :

  • Príchod do ateliéru, vzájomne zoznámenie, diskusia o modelingu a fotografovaní
  • Prezeranie rôznych vzorových fotografií jednotlivých póz , tipy a rady pri pózovaní pred objektívom
  • Samotné fotografovanie (viac druhov odevu, rôzne pózy a osvetlenie), ktoré trvá 2-5 hod.
  • Po skončení fotografovania si môžeš prezrieť nafotené fotografie 

Najlepšie fotografie prejdú retušovaním a úpravami. Výsledkom sú profesionálne fotografie, ktoré Vám budú odovzdané vo vopred dohodnej forme - elektronickej podobe na CD, tlačenej forme. Finálne vyhotovenie fotografii trvá zvyčajne 2-5 týždňov.

Ak máte záujem o fotografovanie, alebo sa chcete niečo opýtať - neváhajte ma kontaktovať na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.